Слухати

У Росії збираються продовжити продуктове ембарго до кінця 2018 року / Новини на Громадському радіо

У Росії збираються продовжити продуктове ембарго до кінця 2018 року

29 червня 2017 - 14:50
Про це заявив прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв на засіданні уряду

«Дзеркальні» санкції Росії проти країн Заходу будуть продовжені до 31 грудня 2018 року. Про це повідомив глава уряду Росії Дмитро Медведєв. За його словами, ця пропозиція вже обговорювалася з президентом Володимиром Путіним.

«Вчора ЄС прийняв рішення про продовження антиросійських санкцій. На жаль, наші європейські партнери продовжують цю неконструктивну лінію щодо нашої держави. В черговий раз політика бере верх над економікою і взагалі, за великим рахунком, над здоровим глуздом. У цій ситуації ми будемо реагувати адекватно. Вчора ми обговорили це питання з президентом. Уряд внесе пропозицію президенту про те, щоб продовжити дію заходів у відповідь ще на один рік, до 31 грудня 2018 року», — сказав прем’єр на засіданні уряду.

При цьому Медведєв, коментуючи рішення ЄС щодо продовження санкції відносно Росії, підкреслив, що «режим взаємних економічних обмежень не має перспектив».

Нагадаємо, Євросоюз у червні 2017 року прийняв рішення про продовження пакету санкцій, введених відносно Росії, на півроку — до 31 січня 2018 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+