Слухати

Справа Януковича: насправді йдеться про 1 трлн 80 млрд збитків / Новини на Громадському радіо

Справа Януковича: насправді йдеться про 1 трлн 80 млрд збитків

29 червня 2017 - 23:12
Про це повідомила журналістка Громадського радіо Ірина Ромалійська, що була присутня на судовому засіданні у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича

За словами журналістки, у залі під час зачитування обвинувального акту було погано чути, що говорять прокурори і судді. «Пізніше я уточнила у прокурора, про яку суму йде мова. Він сказав, що йдеться не про 1 трильйон 800 мільярдів, а про 1 трильйон, 80 мільярдів», — повідомила Ірина Ромалійська.  

Наскільки я зрозуміла те, про що йшлося у обвинувальному акті, дана цифра — це загальна сума збитків від російської агресії та анексії Криму, додала журналістка.

На питання про те, чому ця цифра фігурує не у позові до РФ, а саме у позові до Віктора Януковича, Ірина Ромалійська відповіла: «Під час зачитування обвинувального акту прокурори кілька разів повідомляли про те, що у Військової прокуратури є окреме судове провадження щодо дій посадових осіб та військового начальства Російської Федерації, тобто це окрема справа про агресію».

За словами журналістки, адвокат сказав, що ця сума – нісенітниця. Прокурори ніяк це не прокоментували. Прокурор Руслан Кравченко обмежився лише переказом того, що відбулося на судовому засіданні. Пізніше він зазначив, що більше не коментуватиме цю справу. Віднині цю справу коментуватимуть представники прес-служби ГПУ

Нагадаємо, сьогодні, 29 червня, Оболонський районний суд Києва ухвалив рішення про початок спеціального судового провадження щодо екс-президента Віктора Януковича.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+