Слухати

Трамп погодився приїхати до Франції на запрошення Макрона

29 червня 2017 - 10:32
Президент США Дональд Трамп прийняв запрошення від французького колеги Еммануеля Макрона і відвідає урочисті заходи з нагоди Дня взяття Бастилії 14 липня
Трамп погодився приїхати до Франції на запрошення Макрона / Новини на Громадському радіо

Під час цьогорічної церемонії також відзначатимуть 100 років з моменту вступу США в Першу світову війну на боці Франції.

Про це повідомляє Le Figaro.

Як відомо, позиції Макрона і Трампа значно відрізняються щодо низки питань, зокрема проблем зміни клімату. Макрон критикував рішення президента США відмовитися від Паризької кліматичної угоди яку США підписали в 2015 році.

Нагадаємо, що День взяття Бастилії — французьке національне свято, що відзначається щороку 14 липня. Свято знаменує щорічні роковини з нагоди взяття Бастилії 14-го липня 1789.

Роковини штурму фортеці-в’язниці Бастилії є символом єдності сучасної нації та примирення усіх французів всередині конституційної монархії, що передувала Першій республіці під час французької революції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+