Слухати

У Чорнобильській зоні горить ліс, площа пожежі – близько 25 гектарів / Новини на Громадському радіо

У Чорнобильській зоні горить ліс, площа пожежі – близько 25 гектарів

29 червня 2017 - 21:51
29 червня о 12:30 у Зоні відчуження біля ЧАЕС сталося загорання лісу на площі близько 20 га

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

За інформацією ДСНС, пожежа здійнялась на території Луб’янського лісництва під час проведення технологічної вирубки лісу для прокладання залізниці. 

Для проведення повітряної розвідки та гасіння пожежі ДСНС залучили вертоліт МІ-8 з водозливним пристроєм, яким було зроблено 5 скидів води загальним об’ємом 10 м3, та 2 літаки АН-32П.

Всього до гасіння пожежі залучено 102 чоловік особового складу та 22 одиниці техніки. Додатково приведено у готовність 50 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки Київської, Житомирської областей та міста Києва.

Станом на 20:00 29 червня площа пожежі (низова) складає близько 25 га. Гасіння пожежі триває.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+