Слухати

Україна очікує санкції за недопуск РФ до Євробачення 2017 / Новини на Громадському радіо

Україна очікує санкції за недопуск РФ до Євробачення 2017

29 червня 2017 - 13:02
Європейська мовна спілка може накласти санкції на Україну за недопуск Російської Федерації до пісенного конкурсу «Євробачення-2017»

Про це повідомив голова Суспільного мовлення Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook.

«Ранок почався з не дуже приємних новин для UA:PBC. Схоже, на нас таки чекають санкції за «незабезпечення участі в Евробаченні 2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової». І в мене є великий сумнів, що держава в обличчі СБУ захоче розділити з UA:PBC цю колізію», — написав Аласанія.

Як відомо, у Європейській мовній спілці (EBU) допускають введення санкцій проти Росії і України через порушення статуту конкурсу.

Раніше російській співачці Самойловій СБУ заборонила в’їзд до України терміном на три роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+