Слухати

В Британії вважають, що Україна першою постраждала від кібератаки

29 червня 2017 - 12:42
Вказується, що постраждали не тільки державні та й приватні компанії в Україні
В Британії вважають, що Україна першою постраждала від кібератаки / Новини на Громадському радіо

Журналістка Катерина Хінкулова, яка працює в Лондоні, в програмі Ранкова хвиля на Громадському радіо розповіла, чи пов’язують кібератаки, що уразили тисячі компаній у світі, з Україною.

За її словами, в Великій Британії вважають, що Україна стала першою постраждалою від атак.

«Україна вказується, як країна, яка зазнала масштабної кібератаки першою, але потім вона поширилася на інші країни. Це в першу чергу компанії міжнародні. Специфіка цієї атаки полягає в тому, що вона є відносно не дуже агресивною. тобто, вона поширювалася від комп’ютера до комп’ютера, але не з блискавичною швидкістю, але вона є одним з тих вірусів, які вимагали викупу», — сказала Хінкулова.

Читайте також: Як уберегти комп’ютери від зараження вірусом?

Нагадаємо, 27 червня комп’ютерний вірус «Петя» атакував більше 80 компаній в Україні та Росії. Такі дані на той момент наводила міжнародна компанія Group-IB, що спеціалізується на запобігання та розслідуванні злочинів з використанням високих технологій. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+