Слухати

В ОБСЄ повідомили про смерть чоловіка на мосту в Станиці Луганській

29 червня 2017 - 16:42
Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні в своєму звіті від 28 червня розповіли про смерть 62-річного чоловіка на мосту в районі Станиці Луганській
В ОБСЄ повідомили про смерть чоловіка на мосту в Станиці Луганській / Новини на Громадському радіо

Співробітники міжнародної організації повідомили, що 62-річний чоловік помер на підконтрольній «ЛНР» стороні мосту.

За словами двох військовослужбовців Збройних сил України, вони бачили, як у другій половині дня 26 червня на підконтрольну урядові сторону переносили труну. У підконтрольному урядові с. Макарове (19 км на північний схід від Луганська) 4 жінки (6069 років) розповіли, що чоловік був жителем цього села і помер на мосту в Станиці Луганській.

На підконтрольному бойовикам сайті «ЛІЦ» також є про це інформація про цей випадок. Зазначається, що чоловік помер близько 11.00, його тіло було направлено до морга Луганська. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+