Слухати

В «Ощадбанку» відновили роботу онлайн-сервісів та 70% банкоматів  / Новини на Громадському радіо

В «Ощадбанку» відновили роботу онлайн-сервісів та 70% банкоматів

29 червня 2017 - 15:24
Станом на ранок в «Ощадбанку» повноцінно функціонують контакт-центр, карткові операції, веб- і мобайл- банкінг «Ощад 24/7», сервіс «Ощад PAY». Наразі працюють вже понад 70% банкоматів

Державний «Ощадбанк» відновив роботу електронних сервісів після вірусної атаки. Про це повідомляє прес-служба «Ощадбанку».

Станом на ранок 29 червня в «Ощадбанку» повноцінно функціонують понад 2000 банкоматів, контакт-центр, карткові операції, веб- і мобайл- банкінг «Ощад 24/7», сервіс «Ощад PAY».

«Ми впевнились, що банкомати не постраждали від вірусу, тому більше 70% вже працює. А решту наразі вмикаємо», — зазначили у прес-службі банку.

В «Ощадбанку» підтвердили, що на комп’ютерну систему банку була здійснена хакерська атака, однак зазначили, що глобальна вірусна атака не мала критичного впливу на роботу основних систем «Ощадбанку».

Нагадаємо,  27 червня, стало відомо про атаки вірусу під назвою Petya на мережі українських банків і великих компаній. Хакерської атаки зазнали «Київенерго», «Ощадбанк», «Нова пошта» «Укртелеком», «24 телеканал» та інші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+