Слухати

Єврокомісія запропонувала нову систему загальноєвропейської накопичувальної пенсії

29 червня 2017 - 15:45
Європейська комісія представила 29 червня у Брюселі проект створення нової категорії накопичувальної пенсії для розширення вибору європейських споживачів

«Ми пропонуємо закласти основи єдиного європейського ринку приватних пенсій. Ми пропонуємо нову добровільну систему накопичення грошей для своєї пенсії», — заявив в Брюселі заступник голови Єврокомісії з фінансової стабільності та фінансових послуг Валдіс Домбровскис, передає Interfax.

Він пояснив, що це пропозиція має намір доповнити вже наявні національні пенсійні режими в країнах ЄС.

«Європа протистоїть безпрецедентному демографічному виклику. В 2060 році на кожного пенсіонера буде  лише двоє працюючих при чотирьох сьогодні», — додав єврокомісар.

Він зазначив, що нинішні системи соціального захисту в ЄС вже не мають великого навантаження.

За його словами, висунутий Єврокомісією проект надасть пенсійним операторам «прості та інноваційні інструменти, які дозволять їм запропонувати індивідуальну загальноєвропейську продукцію накопичувальної пенсії, що називається PEPP».

Зазначається, що цей новий тип пенсії був задуманий, щоб дати вкладникам більший вибір і більш конкурентоспроможну фінансову продукцію, коли вони хочуть відкладати гроші собі на старість.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+