Слухати

Аграмунт: українці очолили кампанію проти мене / Новини на Громадському радіо

Аграмунт: українці очолили кампанію проти мене

30 червня 2017 - 20:29
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт у своїй першій заяві про відставку заявив, що став «жертвою через своє бажання до діалогу» та що кампанію проти нього очолили українці

Про це йдеться у заяві президента ПАРЄ. За словами Аграмунта, його позиція щодо Росії та Сирії така ж, як і в президента Франції Еммануеля Макрона. А його «місія» до Сирії була мотивована лише «підходом відкритості та миру», передає Європейська правда.

Як повідомив Педро Аграмунт, за кілька днів після його візиту в Сирію відбулася хімічна атака, після чого він негайно і рішуче засудив тих, хто був відповідальний за напад.

«Нещодавні заяви президента Франції Еммануеля Макрона у Figaro та Guardian демонструють, що його позиція щодо сирійської кризи не відрізняється від моєї. Інші лідери у всьому світі також заявили, що обов’язково треба залучати до діалогу всі сторони, включаючи нинішній сирійський уряд. Всі ці заяви віталися міжнародним співтовариством», — сказав він.

За його словами, «деякі» члени ПАРЄ просто скористалися обставинами, щоб розпочати кампанію проти нього.

«Ця кампанія, звичайно, велася українською делегацією, через національні інтереси стосовно Росії, а також соціалістів та крайніх лівих, з політичних і, отже, партійних причин, зокрема, для простого задоволення, щоб знищити президента від партії ЄНП. Політично, українські депутати з їхніми спрощенськими гаслами, а також соціалістами та крайніми лівими зі своєю прихованою програмою, побачили прекрасну можливість напасти на мене, після моїх ініціатив до діалогу, щоб послабити мене та звести рахунки», - підкреслив Агамунт.

Нагадаємо, сьогодні, 30 червня, у ПАРЄ офіційно ініціювали відставку Аграмунта із рекордною кількістю підписів. Голосування за даним проектом відбудеться 9 жовтня, до цього Аграмунт не має права очолювати зустрічі депутатів ПАРЄ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+