Слухати

Дефіцит робочої сили в Японії досяг максимуму за 43 роки

30 червня 2017 - 18:43
У травні поменшало японців, які шукають роботу. Серед причин — старіння і скороченням населення

На кожних 10 японців, які активно шукають роботу, в травні було майже 15 вакансій, передає Інтерфакс. Таких показників Японія не досягала останні 43 роки.

Дефіцит персоналу в країні досяг максимуму ще у лютому 1974 року народження,  про це свідчать дані міністерства охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення Японії. 

Співвідношення числа вакансій і тих, хто шукають, в травні підвищувалось три місяці поспіль — на 0,01%  до 1,49%.

Індикатор перевищив значення, які спостерігалися ще на початку 1990-х років, під час буму японської економіки.

Дані говорять про те, що посилюються проблеми японської економіки через старіння і скороченням населення.

Найбільше співробітників не вистачає в промисловості, транспорті і на пошті.

Разом з тим рівень безробіття в Японії виріс. Міністерство внутрішніх справ і зв’язку Японії повідомило 30 червня, що у травні  кількість безробітних зросла до 3,1% з поправкою на  можливі сезонні коливання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+