Слухати

До суду направили обвинувальний акт стосовно двох «тітушок» / Новини на Громадському радіо

До суду направили обвинувальний акт стосовно двох «тітушок»

30 червня 2017 - 17:09
Дії обвинувачених кваліфіковано як пособництво у перевищенні влади, що супроводжувалося насильством та спричинило тяжкі наслідки

ГПУ завершила розслідування та спрямувала до суду обвинувальний акт стосовно двох цивільних осіб, так званих «тітушок» (один з яких був їх організатором і координатором). Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Обвинуваченим інкримінується сприяння правоохоронцям у спланованій провокації, перевищення влади та незаконне затримання активістів громадського руху «Автомайдан», застосування до них насильства, заподіяння їм тілесних ушкоджень різного ступеню тяжкості та умисне пошкодження їх автомобілів у січні 2014 року в місті Києві.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 365 КК України (пособництво у перевищенні влади, що супроводжувалося насильством та спричинило тяжкі наслідки).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+