Слухати

Ле Пен висунули звинувачення у фіктивному працевлаштуванні своїх помічників в ЄП / Новини на Громадському радіо

Ле Пен висунули звинувачення у фіктивному працевлаштуванні своїх помічників в ЄП

30 червня 2017 - 17:35
Європарламент звинувачує Марін Ле Пен у фіктивному працевлаштуванні своїх помічників

Лідерці «Національного фронту» Марін Ле Пен висунули звинувачення у «зловживанні довірою» у справі працевлаштування її помічників у Європарламенті.

Про це повідомляє Le Figaro.

30 червня прокуратура викликала Ле Пен для надання свідчень у справі. Наприкінці слухань лідерці французьких ультраправих висунули звинуваченні у «зловживанні довірою».

За словами адвоката французької депутатки, в понеділок Ле Пен подасть апеляцію стосовно цього рішення, оскільки воно «порушує принцип розподілу влади».

Європарламент звинувачує Марін Ле Пен у фіктивному працевлаштуванні своїх помічників. Ідеться про двох осіб, яким виплачували зарплату з бюджету ЄП, в той час як вони ні дня не пропрацювали у Стразбурзі, а натомість працювали у штаб-квартирі «Національного фронту».

Як повідомляє BFM TV з посиланням на власні джерела, Європарламент оцінює свої збитки у справі фіктивних помічників Ле Пен у 5 млн євро.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+