Слухати

Лідер й ідеолог ІДІЛ Абу Бакр Аль Багдаді загинув — іранські ЗМІ

30 червня 2017 - 08:27
Іранське державне телебачення стверджує, що лідер й ідеолог Ісламської держави Абу Бакр Аль Багдаді загинув
Лідер й ідеолог ІДІЛ Абу Бакр Аль Багдаді загинув — іранські ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Про це повідомили на сайті ІRIB в четвер. На підтвердження опублікували дві фотографії мертвої людини, схожої на лідера ІД, а також дві прижиттєві фотографії Аль Багдаді.

Також іранські інформаційні видання посилаються на заяву Али Ширизи, який є офіційним представником лідера Ірану аятоли Али Хаменеи в спецназі «Аль-Кудс» Корпуса «сторожів ісламской революции».

Варто зазначити, що про ліквідацію Аль Багдаді заявляли вже багато разів і кожного разу ці новини виявлялися неправдивими.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+