Слухати

Полторак: У новому законі мають бути чітко прописані права і обов’язки ЗСУ

30 червня 2017 - 13:30
Про це повідомив журналістам у Брюсселі міністр оборони України Степан Полторак
Полторак: У новому законі мають бути чітко прописані права і обов’язки ЗСУ / Новини на Громадському радіо

Нове законодавство щодо державної політики із відновлення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями на Донбасі повинно максимально забезпечити ефективне виконання бойових завдань ЗСУ.

Таку думку висловив журналістам у п’ятницю у Брюсселі міністр оборони України Степан Полторак, передає Укрінформ.

«Дуже хотів би, щоб новий закон був адаптований під сучасні виклики, для того, щоб він максимально забезпечував можливості якісно виконувати бойові завдання Збройним силами України. Щоб він не був перепоною, не заважав, а, навпаки, давав можливість якісно виконати завдання», — наголосив міністр.

Полторак уточнив, що у новому законі мають бути чітко прописані права і обов’язки ЗСУ.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко ініціював проект Закону України «Про державну політику відновлення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей». Перед внесенням до Верховної Ради України цей законопроект має розглянути РНБО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+