Слухати

Презентація дослідження "Що українці знають і думають про права людини?"

30 червня 2017 - 09:54
5-6 липня 2017 року пройде Міжнародна конференція "Права людини в Україні: точка відліку", присвячена презентації та обговоренню результатів дослідження "Що українці знають і думають про права людини"
Презентація дослідження «Що українці знають і думають про права людини?» / Новини на Громадському радіо

Дослідження було проведене Центром інформації про права людини та Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Конференція відбудеться 5-6 липня 2017 року в Києві у Radisson Blu Hotel (вул. Ярославів Вал, 22). Початок о 9:30 5 липня. Реєстрація

Метою дослідження було вивчення сприйняття, уявлень і розуміння фундаментальних прав людини та основоположних свобод в українському суспільстві та серед окремих цільових груп (судді, поліцейські, держслужбовці, вчителі, журналісти, правозахисники) шляхом проведення загальнонаціонального та сегментних соціологічних опитувань. В рамках дослідження було опитано понад 2000 респондентів в різних регіонах України, а також по 100-200 представників різних цільових груп.

Які права є найбільш важливими для українців і що вони роблять для захисту своїх прав? Чи готові люди поступитися державі частиною своїх прав заради матеріального благополуччя? Гідність, справедливість, рівність, безпека, порядок, мораль: що важливіше для українців? Як змінилася ситуація з дотриманням прав людини після Євромайдану? Наскільки толерантним є населення України і як оцінюється проблема дискримінації? Як збройний конфлікт вплинув на цінності українців? Як журналісти оцінюють рівень свободи слова і поширеність цензури в Україні?

Ці та багато інших питань обговорюватимуть: координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська, заступник директора Програми розвитку ООН в України Блерта Чела, Посол Данії в Україні, Грузії та Вірменії Рубен Медсен, голова Ради суддів України Валентина Сімоненко, заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, голова правління Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик, а також інші експерти та представники органів влади.

Наталія Соколенко та Ірина Славінська, журналістки, ведучі Громадського радіо модеруватимуть захід. 

Під час другого дня, 6 липня, з 13:30 до 15:30 правозахисниця і ведуча Громадського радіо Лариса Денисенко стане експерткою Панелі «Журналісти про права людини», де буде обговорюватися питання визначення ступня готовності журналістів нести високу відповідальність щодо боротьби за права людини та формування правосвідомості. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+