Слухати

Путін продовжив продовольче ембарго ще на півтора року / Новини на Громадському радіо

Путін продовжив продовольче ембарго ще на півтора року

30 червня 2017 - 16:57
Контрсанкціі забороняють постачання до Росії деяких видів продуктів

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про продовження російських контрсанкцій до кінця 2018 року. Документ опублікований на офіційному порталі правової інформації.

Напередодні російський прем’єр Дмитро Медведєв повідомив, що уряд запропонує президенту продовжити заходи у відповідь на дії ЄС.

«Вчора ЄС прийняв рішення про продовження антиросійських санкцій. На жаль, наші європейські партнери продовжують цю неконструктивну лінію щодо нашої держави. В черговий раз політика бере верх над економікою і взагалі, за великим рахунком, над здоровим глуздом. У цій ситуації ми будемо реагувати адекватно. Вчора ми обговорили це питання з президентом. Уряд внесе пропозицію президенту про те, щоб продовжити дію заходів у відповідь ще на один рік, до 31 грудня 2018 року», — сказав прем’єр Росії на засіданні уряду 29 червня.

Нагадаємо, Рада ЄС 26 червня продовжила економічні санкції проти Росії на шість місяців, пояснивши це відсутністю прогресу у врегулюванні ситуації в Україні. Лідери ЄС узгодили це рішення 22 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+