Слухати

Росія вирішила не сплачувати внесок до бюджету Ради Європи за 2017 рік

30 червня 2017 - 16:24
Тепер відносини між Російською Федерацією і Радою Європи під питанням

Глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров повідомив генеральному секретарю Ради Європи Турбйорну Ягланду про рішення Росії призупинити сплату внеску в бюджет РЄ за 2017 рік.

Про це зазначається на сайті МЗС РФ.

«Міністр проінформував Генсекретаря Ради Європи про рішення призупинити сплату внеску Російської Федерації в бюджет Ради Європи за 2017 рік до безумовного відновлення в повному обсязі повноважень делегації Федеральних Зборів Російської Федерації в Парламентській асамблеї Ради Європи», — йдеться у повідомленні.

Раніше у п’ятницю 30 червня МЗС Росії опублікувало заяву, у якій повідомило про рішення призупинити фінансування Ради Європи через «глибоку кризу в ПАРЄ». 

В МЗС РФ стверджують, що з того часу, як проти російської делегації в ПАРЄ були введені санкції через незаконну анексію Криму, «ситуація в ПАРЄ лише деградує».

«Крім того, відсторонення російських парламентаріїв від участі в майбутньому затвердження в ПАРЄ високих посадових осіб Ради Європи, включаючи Генсекретаря, його заступника, Комісара з прав людини і суддів Європейського Суду з прав людини, поставить під сумнів їхню легітимність в контексті відносин Росії з Радою Європи в цілому», — заявили в російському МЗС.

Раніше Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд повідомляв, що Росія заплатила першу частину внеску в бюджет Ради Європи.

Також в Держдумі РФ заявили, що покарають Раду Європи за санкції і скоротять внесок на третину. Генсек Ради Європи пізніше повідомив, що загрози Росії «не спрацюють».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+