Слухати

Російського адвоката включили до реєстру українських захисників(ДОКУМЕНТ)

30 червня 2017 - 12:00
Російського адвоката Марка Фейгіна включили до реєстру українських адвокатів для того, щоб захищати українців у Росії
Російського адвоката включили до реєстру українських захисників(ДОКУМЕНТ) / Новини на Громадському радіо

Російського адвоката Марка Фейгіна включено до реєстру українських адвокатів заради захисту українців Романа Сущенка та Ільмі Умерова в судах РФ.

При цьому він заявив у Twitter, що в Росії йому перешкоджають.

«Щодо мене ухвалено рішення про включення до реєстру українських адвокатів. Це потрібно для роботи у справах Сущенка та Умерова», — написав Фейгін.

«Не дивлячись на рішення про моє включення як іноземного адвоката в український реєстр, особи, пов’язані з органами в Москві, перешкоджають виконанню рішення», — заявив він.

«Адвокат Новіков перешкоджає отриманню мною статусу в Україні, щоб ускладнити роботу у справі Сущенка та Умерова. За його спиною відомі особи», – уточнив Фейгін.

Як відомо, Ільмі Умеров — кримський політв’язень, проти якого в травні 2016 року в анексованому Криму порушено справу «про заклики до розвалу РФ» в ефірі ATR. Умерова позбавили одного з ключових адвокатів – Миколи Полозова, перевівши його зі статусу захисника в статус свідка. Інтереси Умерова представляє і Фейгін.

Він же є захисником українського журналіста, французького кореспондента «Укрінформу» Романа Сущенка, затриманого в Москві 30 вересня 2016 року за підозрою у шпигунстві.

9646af8-feygin.jpg

Документи //
Документи

a36 000e-feyg-in.jpg

Документи //
Документи

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+