Слухати

Світовий банк і Кабмін підписали угоду про освоєння гранту  ЄС на 3 мільйони євро / Новини на Громадському радіо

Світовий банк і Кабмін підписали угоду про освоєння гранту ЄС на 3 мільйони євро

30 червня 2017 - 17:53
Світовий банк і Кабінет Міністрів України підписали угоду про освоєння гранту Європейського Союзу на 3 мільйони євро. Кошти спрямують на підтримку зміцнення управління державними ресурсами в Україні

«Коли ми говоримо про грантову підтримку, то вона є фінансовим і консультативним внеском для проведення спільної роботи із досягнення ефективного результату в перспективі», — сказав віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на прес-конференції в п’ятницю в Києві, передає Інтерфакс.

Кошти розподілять частинами у різних напрямках. За словами Кубіва, 1 мільйон євро буде спрямовано на реформування сфери публічних фінансів і систему управління державними фінансами. Водночас 1,9 млн мільйонів —- на реформування держслужби.

Зокрема, на ці кошти буде створено портал вакансій державної служби, переведено документацію в електронний формат, відкрито дані про зарплати держслужбовців.

Сума 3,03 мільйона євро є частиною фінансування в 5 мільйонів євро, що охоплює фінансуванням Світового банку діяльності українських держустанов за програмою ЄС з реформування держуправління й фінансів

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+