Слухати

У Києві уже 25 людей звернулись із отруєнням від суші

30 червня 2017 - 10:02
За медичною допомогою після отруєння в одному з суші-ресторанів звернулися 25 відвідувачів, в тому числі і дитина
У Києві уже 25 людей звернулись із отруєнням від суші / Новини на Громадському радіо

«Наразі за допомогою звернулися 25 осіб, з них одна дитина. Чотири особи, в тому числі дитина, від госпіталізації відмовилися і на лікуванні перебуває 21 людина. Відібрані зразки проб, обстежено 20 осіб персоналу, який надавав послуги харчування, і всі матеріали направлені в лабораторію. Через добу-двоє будемо розуміти, що спричинило це захворювання», — сказав  заступник начальника ГУ Держспоживслужби Олександр Овчаренко, передає «112 Україна». 

Овчаренко також зазначив, що всі матеріали передані Національній поліції, де вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 325 Кримінального Кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь).

Як відомо, 28 червня у Києві госпіталізували з отруєнням відвідувачів ресторану Євразія після вживання суші. Зараз КМДА вирішує, чи перевіряти всю мережу ресторанів, якщо через вживання їжі в одному із закладів отруїлися люди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+