Слухати

«Злодія у законі» на прізвисько «Папуна» вдруге за рік видворяють з України (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Злодія у законі» на прізвисько «Папуна» вдруге за рік видворяють з України (ВІДЕО)

30 червня 2017 - 15:41
Зазначається, що затриманий жив у Києві, звідки координував злочинну діяльність

В СБУ повідомили, що затримали «злодія у законі» на прізвисько «Папуна».

«Кримінальник з минулого року мешкав у Києві та координував діяльність організованого злочинного угруповання, що спеціалізується на злочинах насильницького характеру. Також на Рівненщині «Папуна» намагався контролювати незаконних копачів бурштину», — повідомляє прес-служба відомства.

Там додали, що зараз вирішується питання про видворення «злодія у законі» за межі України.

Затриманий розповів, що народився в грузинському місті Кутаїсі. На запитання, з якого він проживає на території України, чіткої відповіді він не дав, зазначивши, що «не місяць, не два», «можливо і рік».

Також він відмовився давати відповідь на запитання, чи відносить він себе до «злодіїв у законі».

Але сказав, що і заперечувати цього факту він не стане.

Зазначимо, що в листопаді 2016 року громадянина Грузії 35-річного Папуна Угрехелідзе затримували та видворяли з країни.

Тоді про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України — начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

«Чоловік прибув до Києва, щоб за злодійськими «традиціями» отримати статус «злодія в законі». Нами біла ця людина затримана та видворена з території України», повідомив тоді Троян та уточнив:

«Він відомий в кримінальному середовищі за систематичне вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, пропаганду« злодійських традицій» серед молоді».

Зазначалося, що в Грузії, звідки є Папун Угрехелідзе, у 2009 році Закон «Про організовану злочинність і рекеті» був доповнений статтею 223-1 «Членство в злодійському співтоваристві», «злодій в законі», згідно з якою членство в злодійському співтоваристві карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з штрафом або без такого, а перебування особи в положенні «злодія в законі» — позбавленням волі на строк від 7 до 10 років зі штрафом або без такого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+