Слухати

Білоруську співачку Б’янку прикордонники не впустили до України / Новини на Громадському радіо

Білоруську співачку Б'янку прикордонники не впустили до України

01 липня 2017 - 18:14
Співачка пов'язує заборону на в'їзд зі своїм виступом в окупованому Криму

Співробітники Державної прикордонної служби відмовили співачці Тетяні Липницькій, відомій під псевдонімом Б’янка, у в’їзді в Україну.

Про це співачка повідомила в своєму Instagram.

На відео вона продемонструвала сторінку паспорта, в якому проставлено штамп «Відмовлено у в’їзді в Україну». Б’янка зазначила, що повинна була 30 червня виступати разом з ансамблем в Одесі.

Співачка пов’язує заборону на в’їзд зі своїм виступом в Криму.

«Я не підтримую жодних політичних організацій і не маю відношення до політики. Інколи через щільний концертний графік та інші справи, я не пам’ятаю, в яких містах я була за останній місяць і що за заходи там відбувалися. Мій виступ у Криму був таким же старанним та щирим, як і попередні 50», — написала Тетяна Липницька у  Instagram. 

Ліпницька також повідомила, що 6 років прожила у Києві, і вважає Україну своєю батьківщиною не менше, ніж Білорусь і Росію.

Вона сподівається, що якомога швидше приїде в Україну з гастролями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+