Слухати

Майже півмільйона сирійців повернулися додому за цей рік — ООН

01 липня 2017 - 10:47
Зокрема, йдеться про жителів Алеппо, Хами, Хомса і Дамаска
Майже півмільйона сирійців повернулися додому за цей рік — ООН / Новини на Громадському радіо

Майже півмільйона сирійців повернулися додому за цей рік.  Таку інформацію з посиланням на Управління у справах біженців ООН опублікувало агентство Reuters.

До загального числа тих, хто повернувся, входять 440 тисяч тих, хто переміщався всередині країни і понад 31 тисячі тих, хто виїжджав в сусідні країни. Більшість повернулися до Алеппо, Хами, Хомса і Дамаска, вирішивши, що в цих районах стало безпечніше.

Прес-секретар Управління Верховного комісара ООН у справах біженців сказав на брифінгу: «Це значна тенденція і значне число».
 
«Більшість з цих людей повертаються, щоб перевірити власність, дізнатися про членів сім’ї … У них є власне уявлення про обстановку безпеки, реальних або передбачуваних поліпшень в областях, в які вони повертаються», додав представник УВКБ. За оцінками представника управління, ще близько 6 мільйонів трьохсот тисяч сирійців залишаються переселенцями всередині країни, близько п’яти мільйонів — за кордоном.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+