Слухати

Між Францією та Британією відбулося зіткнення судна з танкером, що перевозив 38 000 тонн нафти  / Новини на Громадському радіо

Між Францією та Британією відбулося зіткнення судна з танкером, що перевозив 38 000 тонн нафти

01 липня 2017 - 12:13
Внаслідок катастрофи ніхто не постраждав

За інформацією французької влади, сьогодні, 1 липня, у водах між Францією та Великою Британією відбулося зіткнення 220-метрового вантажного судна і танкера, що перевозив 38 000 тонн нафти. Про це повідомляє Daily Sabah. 

Кораблі зіштовхнулися у протоці Па-де-Кале. Обидва судна були пошкоджені в результаті зіткнення. 

За повідомленням урядовців, в результаті катастрофи між човнами ніхто не постраждав і «на даному етапі не було виявлено жодного забруднення». 

На місце катастрофи вирушили команди берегової охорони, а також пошуково-рятувальний вертоліт, рятувальні шлюпки та французький буксир. 

Обидва судна ішли під прапорами Гонконгу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+