Слухати

В Молдові відсьогодні заборонено їздити з номерами невизнаного Придністров’я / Новини на Громадському радіо

В Молдові відсьогодні заборонено їздити з номерами невизнаного Придністров’я

01 липня 2017 - 08:36
Починаючи з суботи, 1 липня, набрав чинності закон, який забороняє рух по автомагістралях Молдови автомобілів із номерами невизнаної «Придністровської молдовської республіки»

Також заборонено проїзд автомобілів з номерами інших самопроголошених країн, що не визнані міжнародною спільнотою, повідомляє Укрінформ.

Виняток становлять лише автомобілі з придністровськими реєстраційними номерами, котрі належать економічним агентам, які працюють і мешкають на території невизнаного Придністров’я.

У разі недотримання законних вимог водії автомобілів з придністровськими номерами ризикують залишитися без автотранспортних засобів.

У зв’язку з цим Митна служба Молдови нагадує, що максимальний термін перебування на території країни автомобілів з іноземними реєстраційними номерами становить не більш ніж 180 діб протягом року. Продовжити цей термін можливо буде лише за умови придбання автомобільних віньєток, вартість яких на півроку становить 180 доларів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+