Слухати

Жінці-поліцейській, що замовила викрадення людини, суд оголосив безальтернативне тримання під вартою / Новини на Громадському радіо

Жінці-поліцейській, що замовила викрадення людини, суд оголосив безальтернативне тримання під вартою

01 липня 2017 - 19:41
Раніше жінка-поліцейська замовила викрадення людини, щоб змусити її через обмовити себе у скоєнні вбивства

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник прокурора міста Києва Андрій Андрєєв. 

«Безальтернативне тримання під вартою. Суд підтримав клопотання прокурорів стосовно 24-річної лейтенанта поліції, яка вчора була затримана за підозрою в організації викрадення і тортур над свідком у справі по обвинуваченню її цивільного чоловіка», — зазначив він. 

Як відомо, 30 червня жінка-поліцейська замовила викрадення людини, щоб змусити її через тортури обмовити себе у скоєнні вбивства в якому обвинувачується її цивільний чоловік.

В коментарі Громадському радіо Андрій Андрєєв пояснив, що затримана була знайома з чоловіком, чиє викрадення планувала замовити.

Раніше вони працювали разом: її цивільний чоловік (підозрюється у скоєнні вбивства), той, чиє викрадення вона замовила і той, кому вона замовила викрасти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+