Слухати

Зі Львова вивезли уже половину накопиченого сміття / Новини на Громадському радіо

Зі Львова вивезли уже половину накопиченого сміття

01 липня 2017 - 14:54
Йдеться про 3265 тонн накопичених твердих побутових відходів, які вивезли за межі міста

Зі Львова вивезли понад 50% накопичених твердих побутових відходів.

Про це повідомляють на сайті Львівської обласної державної адміністрації.

«За оперативною інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, станом на 9 ранку 1 липня 2017 року, зі Львова вже вивезено більш як 50% твердих побутових відходів — 3265 тонн з 287 контейнерних майданчиків, які станом на 23 червня були переповнені», — йдеться у  повідомленні.

Зазначається, що це близько 10 тонн твердих побутових відходів (ТПВ) із кожного майданчика.

Перевізниками ТПВ складено графіки прибирання переповнених майданчиків, робота в посиленому режимі триватиме до повного очищення контейнерів та налагодження систематичного вивезення відходів.

Раніше мер Львова Андрій Садовий повідомляв про те, що зі Львова вивозять сміття в 8 міст області.

Як відомо, 12 червня комісія з надзвичайних ситуацій Львівської міської ради прийняла рішення звернутись до уряду, РНБО та президента з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Згодом у Львові припинив роботу перевізник сміття, що обслуговував третину міста.

Нагадаємо, Грибовицьке сміттєзвалище закрили рік тому після пожежі. Тоді загинули четверо людей — троє рятувальників і еколог, тіло якого так і не знайшли.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+