Слухати

Галабала: у справі щодо розстрілів на Майдані був тиск на слідство  / Новини на Громадському радіо

Галабала: у справі щодо розстрілів на Майдані був тиск на слідство

02 липня 2017 - 22:22
Адвокат сімей Небесної Сотні Маркіян Галабала повідомив імена людей, які, за його інформацією, здійснювали тиск на слідство

«Дуже часто під час розслідування здійснювався тиск на слідчих. Казали: «Лишіть в спокої тих, не рухайте тих». Часто це відбувалося через заступника Генпрокурора Столярчука. На жаль, ця людина була посередником між генеральними прокурорами, які були свого часу – Віталій Ярема, Віктор Шокін», — заявив Маріян Галабала в ефірі Громадського радіо.

На питання про те, чи втручалися вони у хід слідства, правозахисник відповів: «Наскільки мені відомо, так. Надходили певні вказівки».

Нагадаємо, 30 червня в інтерв’ю «Радіо свобода» Генпрокурор України Юрій Луценко заявив про те, що всі учасники подій на Майдані ідентифіковані.

«На мій погляд, справи щодо Майдану рухаються непогано, хоча б тому, що ми завершили розслідування щодо всього оточення Януковича. Також позитивом я вважаю те, що команда прокурорів і слідчих доповідає мені про готовність в четвертому кварталі цього року закінчити слідство щодо розстрілів на Майдані, найтрагічніші сторінки 18-го, 19-го, 20-го, 21-го лютого» – заявив Юрій Луценко.

Як повідомив Громадському радіо Маркіян Галабала, в ситуації з вищими посадовими особами у справі справді відбулися зрушення.

«Відповідно до тієї інформації, якою я володію, в ситуації з вищими посадовими особами відбулися зрушення. Чи достатньо у слідства доказів того, що Янукович організував розстріли і силове протистояння 18-21 лютого? Я такою інформацією не володію», — зазначив адвокат сімей Небесної сотні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+