Слухати

ГПУ проводить розслідування щодо деяких міністрів уряду Гройсмана / Новини на Громадському радіо

ГПУ проводить розслідування щодо деяких міністрів уряду Гройсмана

02 липня 2017 - 21:43
«Зараз проводиться слідство проти багатьох фігурантів, в тому числі в нас є запитання щодо чинних міністрів», – заявив в ефірі 5 каналу Генпрокурор України Юрій Луценко

Генеральна прокуратура проводить розслідування щодо окремих міністрів чинного Уряду. Про це повідомив Генпрокурор в інтерв’ю 5 каналу. Юрій Луценко не виключив, що поряд з поданнями на зняття недоторканності з народних депутатів можуть з’явитися претензії й до урядовців. Як колишніх, так і чинних. Щоправда жодних прізвищ очільник ГПУ наразі не називає.

«Я не можу виключити як нових подань до народних депутатів, так і дій щодо чинних міністрів. Така в нас робота. Зараз проводиться слідство проти багатьох фігурантів, в тому числі в нас є запитання щодо чинних міністрів. Йдеться і про колишніх, і про чинних міністрів. І вони також пройшли по якісь партійній квоті коаліційного уряду», — заявив Юрій Луценко.

Крім того, Юрій Луценко зазначив, що Генеральна прокуратура України зібрала достатньо доказів для зняття недоторканості з шести народних депутатів України.

Як повідомлялося раніше, Генпрокурор направив у парламент подання про зняття депутатської недоторканності з Андрія Лозового, Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата, Максима Полякова і Михайла Добкіна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+