Слухати

Нацгвардія проведе збори військових капеланів (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Нацгвардія проведе збори військових капеланів (ВІДЕО)

02 липня 2017 - 15:38
Національна гвардія України першою із усіх силових структур України запровадила та сформувала інститут військових капеланів

Із 3 по 8 липня 2017 року Національна гвардія України збере 42 військових капелани у Навчальному центрі у місті Золочеві. Збори розпочнуться 3 липня 2017 о 09:00 у каплиці Золочівського замку.

Нагадаємо, Національна гвардія України першою із усіх силових структур України запровадила та сформувала інститут військових капеланів.

Про намір створення в українському війську інституту військового духовенства 18 серпня 2016 року заявив начальник відділу Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Олександр Щербінін.

У липні 2014 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення про запровадження служби військового духовенства у Збройних Силах, Національній гвардії та Державній прикордонній службі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+