Слухати

Наслідки урагану в Черкасах: вітер повалив електроопори та дерева (ФОТО, ВІДЕО)

02 липня 2017 - 12:56
Також пориви вітру 1 липня зіпсували мережу тролейбусного руху в місті

Про наслідки негоди пише місцеве видання «Нова Доба» з посиланням на представника громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерія Мироненка.

Зазначається, що 1 липня в Черкасах вчора на Бульварі Шевченка навпроти ресторану «Тарас Бульба» від сильного пориву вітру, на проїзджу частину вулиці впало дерево, яке під своєю вагою повалило одну із бетонних опор, а та потягнула за собою всю тролейбусну лінію, яка повалила ще дві бетонні опори. Подія заблокувала рух тролейбусів 1,1а, 2, 8.

elektoropora.jpg

Повалена електроопора // "Нова доба"
Повалена електроопора
«Нова доба»
«За дивним збігом обставин, під час цієї пригоди ніхто не постраждав – жодна машина, маршрутка, тролейбус, пішохід…. Адже цією ділянкою дуже жвавий рух як автомобілів так і громадського транспорту і пішоходів…. Хочеться подякувати всім, хто долучився до ліквідації наслідків… Це і патрульні, які допомагали обмежити доступ транспорту і пішоходів, службу міськсвітло…. Але найвжче випробування випало на плечі працівників служби енергогосподарства Черкасиелектротанс, яким ще здадобиться значний час і ресурси, щоб відновити пошкоджену тролію, встановити три нові опори і відремонтувати або замінити автоматичну стрілку!» – повідомив Валерій Мироненко.

omunalnyky.jpg

Комунальники ліквідовують наслідки негоди // "Нова доба"
Комунальники ліквідовують наслідки негоди
«Нова доба»
Окрім того, напроти ПК «Дружби народів» від поривів вітру впало дерево. Воно повалилось прямо на питний фонтанчик, пише інтернет-видання «Про все».

derevo5.jpg

Дерево, яке впало через порив вітру // "Про все"
Дерево, яке впало через порив вітру
«Про все»

derevo4.jpg

Дерево, яке впало від пориву вітру // "Про все"
Дерево, яке впало від пориву вітру
«Про все»

pytnyy_fontanchyk.jpg

Питний фонтанчик, на який впало дерево // "Про все"
Питний фонтанчик, на який впало дерево
«Про все»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+