Слухати

«Поїзд любові» — мирний протест у Берліні (ФОТОРЕПОРТАЖ) / Новини на Громадському радіо

«Поїзд любові» — мирний протест у Берліні (ФОТОРЕПОРТАЖ)

02 липня 2017 - 08:43
У перший день липня у Берліні відбувся мирний протест під назвою «Поїзд любові»

Головна мета демонстрації — привернути увагу громадськості до толерантності, людськості та допомоги одне одному — щоб в світі було більше співчуття, благодійництва, підтримки, а також — діяльності, спрямованої на добробут суспільства. Фокус цьогорічної акції було зроблено на свободі слова та преси, повідомляє журналістка Тетяна Гончарук з Берліна.

poyizd.jpg

Учасники мирної акції в Берліні // Тетяна Гончарук
Учасники мирної акції в Берліні
Тетяна Гончарук

“Поїзд любові” вийшли підтримати понад 50 тис. осіб, які утворили у прямому сенсі такий собі живий поїзд. “Поїзд” рухав натовп, який супроводжували об’єднання музикантів, журналістів та всіх зацікавлений під загальним керівництвом Мартіна Хютманна (Martin Hüttmann). За словами організаторів, “Поїзд любові” відрізняється від Love Parade чи карнавалу саме тим, що це демонстрація із політичним підґрунтям, що прагне показати приклад суспільства, сповненого любові та співчуття.

uchasnyky2.jpg

Учасники мирної акції в Берліні // Тетяна Гончарук
Учасники мирної акції в Берліні
Тетяна Гончарук

Під гучну музику, електро та техно, рівно о 13.00 натовп почав повільно рухатися від Mauerpark (Парк Берлінської стіни) через все місто до кінцевого пункту призначення — Stralauer Allee.

uchasnyky3.jpg

Учасники акції “Поїзд любові”  // Тетяна Гончарук
Учасники акції “Поїзд любові”
Тетяна Гончарук

Плакати з промовистими надписами німецькою та англійською мовами люди тримали в руках: «Love is all you need», “»Berlin («liebt») dich»” (“Берлін тебе любить”), «Die Kunst des Lebens ist die Kunst des Gebens» (“Мистецтво життя — це мистецтво давати”), «Für die Liebe auf die Straße» (“За любов на вулицях”), “Durch Geben wird niemand ärmer“ („Через подання ніхто не обідніє“). Ще одна дівчина вийшла з плакатом “Das Binnen sterben!” —“Бджоли помирають!”, “Gegen das Monopol von Bayer Monsanto” (“Проти монополії Bayer Monsanto!”).

pravoohoronci5.jpg

Охоронці правопорядку на акції “Поїзд любові”  // Тетяна Гончарук
Охоронці правопорядку на акції “Поїзд любові”
Тетяна Гончарук

plakat.jpg

Плакат  // Тетяна Гончарук
Плакат
Тетяна Гончарук

Багато людей було одягнено в карнавальні костюми. Зі сторони все це дійство нагадувало добре організований хаос із гучною техномузикою, танцюючими людьми в кумедних нарядах, розмальованими вантажівками та протестувальниками з плакатами. Весь натовп супроводжувала поліція, медики, служба громадського транспорту та прибиральники. На очах сміття, яке залишив після себе величезний натовп людей, було вмить прибрано.

uchasnyky4.jpg

Багато учасників одягнули карнавальні костюми // Тетяна Гончарук
Багато учасників одягнули карнавальні костюми
Тетяна Гончарук

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+