Слухати

Припинено електропостачання ДФС, води в Авдіївці вистачить на 4 доби  / Новини на Громадському радіо

Припинено електропостачання ДФС, води в Авдіївці вистачить на 4 доби

02 липня 2017 - 20:51
В Авдіївці створено запас води у міському резервуарі об'ємом 4 тисячі метрів кубічних. Цього вистачить на 4 доби, інформує ДСНС

«Станом на 7:00 2 липня електропостачання Донецької фільтрувальної станції відсутнє. Створено запас води в міському резервуарі об’ємом 4 тис. кубометрів, якого достатньо на 4 доби», — сказано у повідомленні ДСНС.

Проведення ремонтно-відновлювальних робіт за умов безпеки працівників було заплановано на 2 липня.

Як відомо, внаслідок бойових дій 1 липня сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання Донецької фільтрувальної станції, яка централізовано забезпечує водою близько 22 тис. мешканців у Авдіївці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+