Слухати

У Німеччині тисячі людей вийшли на демонстрацію напередодні G20 (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Німеччині тисячі людей вийшли на демонстрацію напередодні G20 (ФОТО)

02 липня 2017 - 18:01
За кілька днів до саміту G20 у Гамбурзі тисячі людей вийшли на велику демонстрацію з вимогою фундаментальної зміни політики

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У дощову погоду в Гамбурзі, за даними поліції, зібралося близько 8000 демонстрантів, хоча організатори мітингу заявляють про 18 000 осіб.

Зазначається, що демонстранти вийшли на мітинг з вимогою фундаментальної зміни політики в глобальному масштабі.

За словами поліцейського, мітинг пройшов «абсолютно мирно». Багато хто мав прапори та транспаранти з гаслами на кшталт: «Демократія зараз» або «Планета Земля перш за все».

Сьогоднішня демонстрація була організована групою під назвою «Протестна хвиля G20».

Нагадаємо, 12-ий саміт G20 у Гамбурзі відбудеться 7 та 8 липня 2017 року. У період саміту місто охоронятимуть мінімум 15 000 поліцейських та понад 4 000 федеральних поліцейських.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+