Слухати

Українських нацгвардійців визнали одними із найкращих на міжнародних  навчаннях / Новини на Громадському радіо

Українських нацгвардійців визнали одними із найкращих на міжнародних навчаннях

02 липня 2017 - 17:51
Представників національної гвардії визначили як одних із найкращих на міжнародних навчаннях поліцейських підрозділів за програмою EUPST

Навчання проводилися у французькому місті Сент-Астьє з 19 по 29 червня. З України у них взяли участь 17 представників Національної гвардії.

Про це повідомляє МВС України.

Під час курсів перевірялась фізична підготовка, а також реакція та згуртованість в екстремальних умовах.

«Навчання EUPST спрямовані на вдосконалення взаємодії особового складу підрозділів з різних країн, використання європейської тактики й виявлення найкращих методик у всіх аспектах їхньої роботи – від кримінального розслідування до припинення масових заворушень», – повідомляє МВС.

Правоохоронці відпрацьовували реакцію під час військових дій, масових заворушень, використання техніки та спецзасобів.

«Після завершення тренінгу його учасники отримали сертифікати про проходження курсу. Під час церемонії господарі цьогорічних навчань відзначили найкращими за професійне виконання завдань представників України, Португалії, Іспанії і Румунії», — йдеться у повідомленні.

Як відомо, США відправили на військові навчання до ЄС бомбардувальники B-52H.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+