Слухати

В ОРДЛО повідомляють про відсутність мобільного зв’язку від Vodafone / Новини на Громадському радіо

В ОРДЛО повідомляють про відсутність мобільного зв’язку від Vodafone

02 липня 2017 - 17:04
Жителі непідконтрольних територій Луганської та Донецької областей в соцмережах повідомляють про відсутність мобільного зв’язку від оператора Vodafone

mts.png

В Луганську не працює МТС // Facebook
В Луганську не працює МТС
Facebook

Є повідомлення і про те, що нібито з першого липня мобільного зв’язку від цього оператора може не бути. 

mts2.png

Жителі Луганська про мобільний зв'язок від Vodafone // Facebook
Жителі Луганська про мобільний зв’язок від Vodafone
Facebook

Про відсутність зв’язку Vodafone повідомляють і жителі багатьох міст Донецької області, що контролюються бойовиками «ДНР».

В прес-службі в компанії «Vodafone-Україна» Громадському радіо ані підтвердили, ані спростували інформацію про те, що на непідконтрольних територіях відсутній зв’язок Vodafone.

«Мережа працює в штатному режимі. Де інфраструктура працює в штатному режимі, в робочому стані, там послуги надаються. Там, де вона виводяться з ладу (оскільки в нас немає можливості її ремонтувати, оскільки вона знаходиться на непідконтрольних територіях), то там можливі перебої зі зв’язком, він може бути відсутнім», — сказала начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії Вікторія Рубан.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+