Слухати

Біля Кам’янки на позиціях бойовиків знайшли російські боєприпаси, харчування та ліки (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Біля Кам’янки на позиціях бойовиків знайшли російські боєприпаси, харчування та ліки (ФОТО)

03 липня 2017 - 08:23
Російська сторона всебічно забезпечує незаконні збройні формування, що тимчасово захопили окремі райони Донецької та Луганської областей, зазначили в штаб АТО

Під час проведення обстеження та зачистки в районі Кам’янки сили АТО виявили російське військове спорядження, залишки боєприпасів, сухих пайків та медикаментів. Раніше бойовики у районі Кам’янки намагалися посунути лінію фронту, але зазнали невдачі і вимушені були відступити.

Про це повідомили в штабі АТО в Facebook.

«Загалом – нічого дивного, але ця знахідка ще раз підтвердила загальновідомий факт, що саме російська сторона всебічно забезпечує незаконні збройні формування, що тимчасово захопили окремі райони Донецької та Луганської областей», — йдеться в  повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+