Слухати

ГПУ арештувала ліквідне майно «ПриватБанку»

03 липня 2017 - 12:34 93
Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідують декілька справ, пов'язаних з Приватбанком

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на генерального прокурора України Юрія Луценка.

«Перш за все, відразу після звернення голови правління банку Олександра Шлапака про скоєний злочин були накладені арешти на ліквідне майно Приватбанку та пов’язаних з ним структур — понад 700 об’єктів нерухомості ТОВ Приватофіс», — сказав Луценко.

За словами Генпрокурора, ГПУ протягом останніх тижнів активно допитує членів кредитного комітету Приватбанку.

«Готуються підозри. Також ГПУ вивчає документи і допитує ряд працівників Нацбанку, які мали контролювати процеси в Приватбанку», — додав Луценко.

Раніше стало відомо, що у розпорядження «Європейської правди» потрапило звернення Олександра Шлапака на ім’я генпрокурора у якому зазначається, що екс-керівництво Приватбанку перед націоналізацією проводило незаконні операції з пов’язаними з банком особами, що призвело до заподіяння державі збитків в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, 21 грудня минулого року Приватбанк перейшов у державну власність. 26 червня голова правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак подав заяву про відставку.

Сьогодні, 3 липня, Нацбанк заявив про те, що колишні власники «ПриватБанку» не виконали зобов’язання. Наразі держава та «ПриватБанк» перейшли до юридичної процедури стягнення та реалізації відповідної юридичної стратегії. 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+