Слухати

Коаліційні війська увійшли до столиці угруповання «Ісламська держава»

03 липня 2017 - 10:04
2 липня вони вперше вийшли на південь Ракки та захопили ринок «Аль-Хал»
Коаліційні війська увійшли до столиці угруповання «Ісламська держава»  / Новини на Громадському радіо

Підтримувана США коаліція арабських і курдських сил з півдня увійшла до сирійського міста Ракка, яке бойовики угруповання «Ісламська держава» проголосили своєю столицею. Про це 2 липня заявили спостерігачі «Сирійської обсерваторії з прав людини», їх цитує «Радіо Свобода».

За даними базованої у Великій Британії організації, яка має в Сирії мережу інформаторів, бійці коаліції «Сирійські демократичні сили» (SDF) перетнули річку Євфрат. «Сьогодні вони вперше вийшли на південь Ракки та захопили ринок «Аль-Хал», — сказав, голова «Сирійської обсерваторії з прав людини» Рамі Абдель Рахман.

Коаліційні сили намагаються оточити бойовиків угруповання «Ісламська держава» в місті Ракка впродовж кількох місяців. У червні вони вперше увійшли до міста зі сходу та заходу. 2 липня арабсько-курдський альянс заявив, що для зміцнення західного та східного флангів отримав підкріплення в складі близько тисячі бійців.

Як повідомляло «Громадське радіо», 30 червня з’явилося повідомлення, що лідер й ідеолог ІДІЛ Абу Бакр Аль Багдаді загинув.\

Також Ірак заявив про «завершення халіфату» ІДІЛ після знищення мечеті в Мосулі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+