Слухати

На Волині ліквідували міжнародний канал контрабанди (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На Волині ліквідували міжнародний канал контрабанди (ФОТО)

03 липня 2017 - 17:50
Правоохоронці відстежили маршрут контрабандистів та зупинили фуру, що везла товар до Волині. За документами перевозилися будівельні матеріали, насправді – тютюнова продукція

30 червня у Рівненській області правоохоронці зупинили автомобіль, який віз партію контрабанди до Волині. У вантажівці знаходилось понад 500 тисяч пачок цигарок іноземного виробництва. Проте, за документами перевозилися будівельні матеріали. Про це інформує прес-служба Нацполіції України 

Правоохоронці встановили, що цигарки завозили з сусідньої держави. Потім вантаж слідував до Сумської області, де знаходились бази зберігання. В подальшому тютюнові вироби реалізовувались як на території України, так і за її межами. При чому до країн Європи продукція потрапляла тим незаконним шляхом, яким і до нашої країни. На території України її реалізовували маленькими партіями. Найбільшим попитом даний товар користувався у Волинській області. 

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які причетні до організації протиправної діяльності.

pm221image003.jpg

На Волині ліквідували міжнародний канал контрабанди  // ФОТО: Нацполіція
На Волині ліквідували міжнародний канал контрабанди
ФОТО: Нацполіція

pm755image005.jpg

На Волині ліквідували міжнародний канал контрабанди  // ФОТО: Нацполіція
На Волині ліквідували міжнародний канал контрабанди
ФОТО: Нацполіція

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+