Слухати

Україна звернулась до НАТО з проханням про надання летальної зброї / Новини на Громадському радіо

Україна звернулась до НАТО з проханням про надання летальної зброї

03 липня 2017 - 10:48
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила необхідність такої зброї для протидії російській агресі

Україна просить Організацію Північноатлантичного договору (НАТО) надати оборонну летальну зброю. Про це в ході семінару Роуза-Рота повідомила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передають Українські Новини.

«Ми просимо оборонну летальну зброю, щоб охороняти себе, свою землю, щоб робити це ефективніше, щоб було менше військових втрат, щоб було менше цивільних втрат», — сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона підкреслила необхідність такої зброї для протидії російській агресії.

Віце-прем’єр також додала, що тільки системний та солідарний тиск зможе звернути увагу Росії на міжнародне право.

Раніше комітет Сенату США схвалив заходи щодо стримування Росії, включаючи летальну зброю для України.

Як повідомляло «Громадське радіо», біля Кам’янки на позиціях бойовиків знайшли російські боєприпаси, харчування та ліки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+