Слухати

В Києві з 100 закладів харчування тільки 4 працюють без порушень — Держпродспоживслужба / Новини на Громадському радіо

В Києві з 100 закладів харчування тільки 4 працюють без порушень — Держпродспоживслужба

03 липня 2017 - 09:10
Після отруєння в кафе 34 особи звернулися до медичних закладів

В ефірі «Громадського радіо» заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олександр Овчаренко, розказав, що після отруєння в кафе 34 осіб, у Києві почався моніторинг закладів харчування.

Цими вихідними біло перевірено 100 закладів великих мереж ресторанів, виявилося, що тільки 4 лише працювали без порушень. Загалом після перевірки 30% закладів на деякій час припинили роботу для усунення виявлених проблем, а 5 закрилися на капітальний ремонт.

Нагадаємо, моніторинг закладів харчування почався після декількох фактів отруєння, скоріше всього через сальмонельоз в одному з ресторанів східної кухні. Зараз спеціалісти перевірять відібрані проби, щоб точно виявити джерело зараження.

Овчаренко наголосів, що Держспоживслужба передала матеріали по закладу харчування, який допустив отруєння клієнтів, до суду, йдеться про призупинення господарської діяльності.

Як повідомляло  «Громадського радіо», станом на 30 червня у Києві стало відомо, що за медичною допомогою після отруєння в одному з суші-ресторанів звернулися 25 відвідувачів, в тому числі дитина. Мова йшла про великий мережевий заклад, але отруєння сталося в одному з ресторанів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+