Слухати

Червоному Хресту вдалося передати посилки від родичів заручників в Макіївську колонію  / Новини на Громадському радіо

Червоному Хресту вдалося передати посилки від родичів заручників в Макіївську колонію

04 липня 2017 - 17:01
Сьогодні, 4 липня, МКЧХ вдалося передати посилки від родичів заручників в Макіївську колонію. Посилки передали керівництву колонії і так званим представникам ОРДО

Про це повідомляє віце-спікерка Верховної Ради Ірина Геращенко. За її словами, до самих хлопців представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста не пустили.

«З початку війни на Донбасі, місії МКЧХ вдалося лише двічі передати керівництву тюрми передачі для хлопців (вперше — перед цьогорічною Пасхою, вдруге — сьогодні). Але жодного разу МКЧХ не допустили до тюрем і заручників», — зазначила Ірина Геращенко.

За її словами, сьогодні на окупованих територіях залишається 132 заручники, цифра зростає, додаються цивільні, а ОРДЛО не дають Україні жодної відповіді на запити про долю українців (зокрема, й про місце утримання Стаса Асєєва та інших).

«Україна наполягає на негайному розблокуванні процесу звільнення заручників», — заявила віце-спікер Верховної Ради.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+