Слухати

Підривника, що пошкодив автомобільний міст через Сіверський Донець, засуджено до 10 років ув’язнення / Новини на Громадському радіо

Підривника, що пошкодив автомобільний міст через Сіверський Донець, засуджено до 10 років ув’язнення

04 липня 2017 - 13:31
Прокуратура Луганської області повідомила, що після вибуху та руйнування мосту вартість відновлювальних робіт склала понад 1 млн євро

Мешканцю Лисичанська призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі за вчинення диверсійних дій, а саме підриву мосту через Сіверський Донець, передає прес-служба прокуратури Луганської області.

«Встановлено, що у квітні 2014 року мешканець Лисичанська, … вступив у злочинну змову з іншими особами (стосовно яких матеріали виділені в окреме провадження) з метою вчинення диверсійного акту шляхом підриву опорних балок автомобільного мосту через р. Сіверський Донець сполученням м. Лисичанськ – м. Сєвєродонецьк», — йдеться в повідомленні. У липні 2014 року внаслідок підриву саморобного вибухового пристрою міст було пошкоджено, порушено автотранспортне сполучення у регіоні. Вартість відновлювальних робіт склала понад 1 млн євро.

Вироком Лисичанського міського суду місцевого мешканця визнано винним, крім строку позбавлення воли йому присуджена конфіскація майна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+