Слухати

Після зсуву ґрунту під Маріуполем закрита дорога на Урзуф

04 липня 2017 - 08:12 216
Облаштований тимчасовий об'їзд

Після зсуву земельного полотна закритий рух транспорту на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-0545 «Маріуполь — Урзуф». Про  це повідомляє поліція Донецької области.

«У зв’язку із зсувом земляного полотна на ділянці автомобільної дороги „Маріуполь — Урзуф“, що призвело до руйнування асфальто-бетонного покриття, Службою автомобільних доріг у Донецькій області, у відповідності до Закону України „Про дорожній рух“, прийнято рішення про закриття руху на зазначеній ділянці для всіх видів транспорту з організацією об’їзду через с. Портовське та с.м.т. Мангуш Мангушського району», — йдеться в повідомленні.

Об’їзд організований автомобільними дорогами О-0534 «Мангуш-Портівське», Т-0523 «Від автодороги /Н-20/ — Кременівка — Ялта», О-0545 «Маріуполь — Урзуф»(на ділянці від с. Ялта Мангушського району до вул. Сонячна с. Мелекіне Мангушського району) в тому числі через населені пункти с.м.т. Мангуш, с. Ялта, с. Азовське Мангушського району.

Тимчасовий об’їзд влаштовується з таким розрахунком, щоб у будь-яких погодно-кліматичних умовах забезпечувався безпечний рух транспорту на весь період введення обмежень, зазначили у поліції.

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+