Слухати

Склад ЦВК не буде оновлено до кінця 2017 року — Айвазовська

04 липня 2017 - 09:31 483
Координатор громадської мережі "Опора" Ольга Айвазовська в ефірі Громадського радіо розповіла, коли буде сформовано новий склад Центральної виборчої комісії

Координатор громадської мережі «Опора» Ольга Айвазовська в ефірі Громадського радіо розказала, що у відповіді на ії запит, в Адміністрації президента зазначили, що парламентські фракції не вносили нових кандидатур до Центральної виборчої комісії.

Айвазовська нагадала, що раніше представник президента Ірина Луценко доповідала, що консультації завершені та президент вже бачив нові подання на членів ЦВК.

«Але ми маємо актуальну інформацію на 3 липня, що жодних кандидатур не виносилось, тобто оптимістичних прогнозів, яки виголошувались спікером Верховної Ради, що до кінця цієї пленарної сесії, до канікул (21 липня — останній день роботи 6 пленарної сесії ВР - прим. ред) може бути розглянутий новий склад на жаль у нас вже немає, через те, що часу занадто мало для проходження всіх процедур, ми можемо прогнозувати, що в листопаді-грудні, а то і на новий рік ми побачимо новий склад ЦВК», — розповіла Айвазовська.

Також Айвазовська підтвердила, що Микола Охендовський, який підозрюється у корупційних діях, наразі є головою ЦВК.

«Станом на зараз є інформація, що справа проти цієї людини (Миколи Охендовського - прим. ред) буде закрито, і жодних рішень не буде… За моєю інформацією розслідування було безуспішним,» — наголосила Айвазовська.

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+