Слухати

У Миколаївській області обвалилася школа з третього по перший поверх (ВІДEO)

04 липня 2017 - 10:52 72
Площа руйнування будівлі склала приблизно 150 кв. м.

У м.Новий Буг Миколаївської області увечері 3 липня  часткове обвалилась зовнішня стіна та перекриття між першим, другим і третім поверхами в загальноосвітній школі № 1. Як повідомили в ГУ ДСНС області, постраждалих немає.

Площа руйнування будівлі склала приблизно 150 кв. м.

«Станом на ранок 4 липня, на місці працює штаб з ліквідації наслідків події. Силами оперативно-рятувального підрозділу проводиться розгортання мобільного пункту життєзабезпечення», — повідомили в ГУ  ДСНС області.

У той же час депутат Миколаївської обласної ради Олександр Бондар повідомив в Facebook, що став свідком руйнування школи.

«Був реальним свідком вечірніх подій. З 20.00 знаходився біля самої будівлі … На очах через кожні 5-10 хвилин відвалюється по кілька цеглин. Рятувати майно всередині в класах було небезпечно. Район не має спецзасобів зміцнення таких видів руйнування, тому було прийнято рішення виставити нічний пост із співробітників ДСНС і поліції, запросити фахівців з області для прийняття конструктивних рішень. Близько 21.30 частина будівля одним махом була зруйнована з 3 до 1 поверху (дах в підвішеному стані). Є залишки звисаючих бетонних плит», — повідомив Бондар.

За даними депутата, обвалення будівлі сталося через те, що тривалий час руйнувалася фасадна цегла. Нещодавно в школі замінили вікна, але депутат спростував, що це стало основною причиною обвалення.

«Основна причина — потрапляння води на цеглу і бетон. Заміна вікон, можливо, і мала якесь місце в причині, але не головне. Є явні ознаки подібного стану в інших місцях школи. Школа діє », — зазначив депутат.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+