Слухати

В Україні з серпня почне діяти мито 0% на вживані канадські автівки / Новини на Громадському радіо

В Україні з серпня почне діяти мито 0% на вживані канадські автівки

04 липня 2017 - 09:46
Мито на нові канадські автомобілі складе 7%

Мито на імпорт до України вживаних автомобілів, що були вироблені у Канаді, незабаром буде становити 0%, незалежно від того, з якої країни був ввезений транспортний засіб.  Про це заявив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко на своїй сторінці у Facebook.

Мито ж на нові канадські автомобілі складе 7%.

«На вживані авто походженням з Канади мито стало нуль, а на нові – 7%… Пояснюю, що нульове мито не на б/у авто, які експортуються з Канади, а на б/у авто за походженням (тобто, вироблені в Канаді)! А це шість концернів, які мають там заводи…», – поінформував гендиректор.

Такий митний режим почне діяти вже у серпні 2017 року в рамках угоди про Зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

У коментарях зазначають, что 6 виробників  це — Toyota (з Lexus), Honda (з Acura), Ford (з Lincoln), Dodge / Chrysler, GM (GMC, Chevrolet і Buick) і Volkswagen (по контракту  з Chrysler).

Як повідомляло «Громадське радіо», раніше Олег Назаренко в нашому ефірі наголошував, що у Українці повинні мати право за невелику суму завезти в країну автомобіль.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+