Слухати

Цієї п’ятниці у Києві очікується весільний бум — мають одружитися у п’ять разів більше пар

05 липня 2017 - 16:22
Нечуваний ажіотаж викликала так звана «щаслива сімка» - 07.07.2017
Цієї п’ятниці у Києві очікується весільний бум — мають одружитися у п’ять разів більше пар / Новини на Громадському радіо

Цієї п’ятниці у Києві одружиться у п’ять разів більше пар, ніж зазвичай. Це пов’язано із тим, що у цей день у даті можна буде побачити три сімки — 07.07.2017. Про це повідомляється на сайті головного територіального управління юстиції у місті Києві.

«Тільки у Центральному ВДРАЦСі у цей день розпишуться близько 100 пар. Розписувати по 12 пар на годину нетрадиційна статистика для буднього дня для ЗАГСів. Зазвичайно у п’ятницю до головного відділу реєстрації Києва приходять близько 10-20 пар»,- сказано у повідомленні.

У коментарі Громадському радіо в.о. заступника директора центрального РАГСу Ірина Остафєєва зазначила, що вільного часу для проведення церемонії сьомого липня немає від початку літа.

«Такі дати зазвичай бронюють заздалегідь, у нас завжди ажіотаж у ці дні. Втім, вони трапляються не так часто. Цього року 07.07.2017 — це єдина «щаслива дата», наступного буде 08.08.2018, а минулого. відповідно, була 06.06.2016. Три шістки не завадили молодятам сприймати цю дату, як щасливу», — сказала Остаф’єва.

Відзначимо, традиція одружуватися у день «щасливої сімки» родом з Європи. Там вірять, що родини, створені у «щасливі»дати, будуть міцнішими. Зокрема, у Римі 7.07, навіть скорочують час урочистої церемонії (з 10 хвилин до 6), щоб встигнути одружити усіх бажаючих.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Джамала та Бекір Сулейманов офіційно побралися, перші фото з церемонії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+